Prosektorium

Zakład pogrzebowy Brauner posiada własne, nowoczesne prosektorium. Jest to jedno z niewielu prywatnych prosektoriów w województwie śląskim. Prosektorium składa się z sali sekcyjnej, chłodni, sali do balsamacji, ubierania i kosmetyki pośmiertnej zmarłych. Posiada wszelkie wymagane pozwolenia i certyfikaty. Nowoczesne wyposażenie i sprzęt z wysokojakościowej stali gwarantują najlepsze z możliwych warunki higieny oraz zapewnienie szacunku i troski o ciało zmarłego.

Zlecając nam usługę mogą być Państwo pewni, że zostanie ona wykonana przez profesjonalistów posiadających odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje. Warto pamiętać, że o ile sekcji zwłok czy balsamacji nie można w zgodzie z prawem wykonać poza prosektorium, to już toaleta pośmiertna w polskiej rzeczywistości najczęściej wykonywana jest w pomieszczeniach nie do końca do tego odpowiednio przygotowanych. U nas mają Państwo pewność wykonania toalety pośmiertnej bliskiej osoby w odpowiednich warunkach, z poszanowaniem godności, przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków.

Potwierdzeniem wysokiego standardu naszych usług jest współpraca z wieloma szpitalami, prokuratorami i innymi instytucjami państwowymi. Nie bez znaczenia jest fakt, iż nasza chłodnia może jednorazowo pomieścić 80 ciał.