Transport zmarłych w kraju i za granicą

Zakład Pogrzebowy Brauner świadczy kompleksowe usługi transportowe zarówno w kraju, jak i za granicą. Załatwiamy wszystkie formalności i przygotowujemy niezbędne dokumenty we właściwych urzędach, czy konsulatach.

Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę i we wskazane miejsce wysyłamy profesjonalny samochód przystosowany do przewozu zwłok, którym zmarły zostanie przewieziony do Domu Pogrzebowego. Posiadamy karawany, które w pełni spełniają wymagane normy Sanepidu oraz wszelkie obwarowania przepisów prawa unijnego. Dysponujemy specjalnymi trumnami przystosowanymi do międzynarodowego transportu zwłok, które zapewniają odpowiednie zabezpieczenie ciała. Doskonale rozumiemy powagę sytuacji dlatego wszelkie podejmowane przez naszą firmę działania wykonywane są z pełnym poszanowaniem i godnością okazywaną osobie zmarłej, jak i jej rodzinie.

W zakres usług związanych z transportem zmarłych oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Brauner wchodzą:

  • Odbiór ciała z domu, szpitala, hospicjum, czy innej jednostki świadczącej usługi medyczne,
  • Transport zwłok z innego miasta, bez względu na odległość,
  • Międzynarodowy transport zwłok.

Zakład Pogrzebowy Brauner z Chorzowa to firma, którą klienci darzą zaufaniem od blisko 30 lat. Najwyższa jakość świadczonych usług, indywidualne podejście do klienta oraz wsparcie jakie dajemy pogrążonej w żałobie rodzinie to nasz cel nadrzędny.

Główna siedziba Zakładu Pogrzebowego znajduje się w Chorzowie, ale wszystkie swoje usługi świadczymy również w miastach ościennych, takich jak: Katowice, Świętochłowice, Bytom oraz innych miastach województwa śląskiego i całego kraju.

Jesteśmy do dyspozycji przez 24 h na dobę. W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości, prosimy o kontakt.